>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Z vloga do telewizji – spotkanie z Adamem Borowiczem

Podziel się

Podróżujesz i dzielisz się swoim doświadczeniem z podróży w sieci? Szukasz nowych przestrzeni, w których mógłbyś być zauważony? To spotkanie otworzy przed tobą nowe możliwości skoncentrowane na tym, co w podróżach urzeka, czyli na obrazie.

Vloger i prezenter telewizyjny Adam Borowicz opowie o swojej ścieżce kariery od budowlańca i vlogera do popularnego programu w telewizji. Jak pomysł na vlog przekuć w sukces? Spotkaj się ze znanym podróżnikiem i dowiedz się więcej o produkcji YouTubowej i telewizyjnej.

Zapraszamy! Sobota  godz. 11.45

 

Adam Borowicz -  Ślązak z krwi kości. Uwielbia odkrywać ciekawe miejsca i nowe smaki. Rozgłos zdobył dzięki internetowej serii „Jestem Borowicz”. Zarabiał wtedy jeszcze na chleb jako budowlaniec, ale gotowanie od lat było jego wielką pasją. Kulinarnego bakcyla złapał w dzieciństwie, a pierwszą nauczycielką tej trudnej sztuki była babcia. 

Medialny potencjał Adama szybko dostrzeżono w Telewizji Polskiej. Wielokrotnie gościł w popularnym paśmie „Pytanie na śniadanie”. Natomiast od trzech sezonów prowadzi niezwykle popularny program „To je Borowicz. Podróże ze smakiem”, w którym zabiera widzów w różne zakątki świata. Program emitowany jest w TVP2, na regionalnych antenach TVP3 oraz na kanałach TVP HD, TVP Rozrywka i TVP ABC.

Adam Borowicz jest dwukrotnym laureatem „Osobowości Roku”, przyznawanej przez czytelników „Dziennika Zachodniego” - największej i najpopularniejszej gazety na Śląsku. Został doceniony w kategorii „Kultura” za promowanie śląskiej gwary.

Adam prowadzi także kilka pobocznych ale równie popularnych projektów - internetowy cykl szybkich gotowań „Borowicz inaczej”, stronę z przepisami borowiczinaczej.pl, własne bistro KOSZTPRÓBA w największym wiślańskim ośrodku narciarskim SN Soszów oraz pokazy kulinarne i wykłady w całej Polsce.