>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Za nami drugi dzień targów TOUR SALON i CARAVANS SALON

Podziel się

Na naszej targowej scenie dziś pasjonaci podróżowania. Ich prelekcje były hipnotyzujące.

Drugi dzień TOUR SALON i CARAVANS SALON przyciągnął liczne grono zwiedzających. Goście poszukiwali ciekawych propozycji dla swoich podróży na stoiskach wystawców. Przyglądali się także kamperom, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zdobywają coraz większe grono entuzjastów.

Serce targów najmocniej jednak zabiło dziś w pawilonie 6, gdzie od wczesnych godzin porannych na scenie pojawiali się podróżnicy, którzy dzieli się swoją pasją, przeżyciami z różnych części świata i podpowiadali jak zorganizować podróż.

Na początek w podróż po przepięknych Azorach zabrała targowych gości Hania Zieleźnik-Rybak z Klubu Podróżników Soliści. Następnie wróciliśmy do Wielkopolski, by razem z Pauliną i Michałem z Addicted2Travel przyjrzeć się temu regionowi i jego atrakcjom, niekoniecznie tym najbardziej popularnym.

Od godz. 12.00 na scenę zaczęły wkraczać prawdziwe gwiazdy. Jako pierwsi pojawili się Kasia i Łukasz z Podrozovanie i opowiedzieli o swoim życiu w stylu van life, o troskach, lękach, radościach, spotkaniach z niezwykłymi ludźmi. Jak podkreślali podczas swojej prelekcji, życie w kamperze nauczyło ich zaufać sobie i światu, pokazało im, że trzeba być elastycznym i że ważne jest tu i teraz.

O życiu na czterech kółkach opowiadali też kolejni goście: Kuba i Zosia, czyli Foxes in Eden.

Po nich wystąpił mistrz długodystansowych wypraw. Przez godzinę publiczność słuchała hipnotyzującej opowieści o zimowym przejściu górami Polski, o zmaganiach z przyrodą, zmienną pogodą i walce z samym sobą. Wniosek dla wszystkich tych, którzy chcieliby podjąć się takiego wyzwania jest jeden. Wędrówka długodystansowa wymaga przygotowania i ostrożnego dawkowania sił. Dzień trzeba kończyć w we w miarę dobrej formie. – podkreślił Łukasz Supergan, gość specjalny Tour Salon.

Co jeszcze działo się na Tour Salon i kto się zaprezentował? Zachęcamy do wysłuchania relacji Sukces na żywo. W studio, którego gospodarzem jest Joanna Małecka, redaktor naczelna Sukces po poznańsku, gościli wystawcy i goście specjalni.

<< Relacja z Tour Salon >>