>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Zakończenie Tour Salon 2023 - inspiracje, smaki i podróżnicze marzenia

Podziel się

Ostatni dzień Tour Salon był pełen inspiracji, smaków i marzeń o przyszłych podróżach. Pasja do odkrywania nowych miejsc jest żywa i wciąż rośnie. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji Tour Salon, która przyniesie nowe przygody i wyjątkowe doświadczenia podróżnicze.

W trzecim dniu tegorocznej edycji Tour Salon, mieliśmy okazję doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych inspiracji, wyjątkowych smaków i podróżniczych marzeń. To był dzień, który podsumował wszystkie emocje i wrażenia, jakie przywędrowały razem z odwiedzającymi na te targi.

Scena główna tętniła życiem, przyciągając podróżników, entuzjastów turystyki i miłośników kulinariów. Robert Makłowicz, znany mistrz kuchni i nieustraszony globtroter, podzielił się swoim bogatym doświadczeniem z podróży kulinarnych. Jego prelekcja była prawdziwym festiwalem smaków i inspiracji, a zaprezentowane opowieści z różnych regionów świata kusiły zmysły.

Kamila i Paweł z Ready for Boarding przybliżyli nam piękno Wielkopolski, prezentując swoje top 10 miejsc, które warto odwiedzić w tej części Polski. Ich pasja do podróżowania i odkrywania ukrytych skarbów tego regionu rozbudziła w nas chęć do nowych wypraw.

Ogromną uwagę przykuwało stoisko Madagaskaru - naszego kraju partnerskiego. Prezentacja z tego zakątka świata wprowadziła nas w fascynujący świat egzotycznej przyrody, dzikich zwierząt i niezwykłych tradycji kulturowych. 

Nie możemy zapomnieć o emocjach towarzyszących finałowi konkursu na Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń. Historie podróżników, ich pasja do odkrywania i marzenia o odległych miejscach sprawiły, że ten festiwal był wyjątkowym wydarzeniem.