>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Zmiana terminu targów TOUR SALON

Podziel się

Oświadczenie w sprawie zmiany daty Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w 2021 roku.

W 2020 roku targi TOUR SALON, jako jedna z niewielu imprez o tej tematyce, odbyła się w zaplanowanym terminie. Obecna sytuacja pandemiczna w Polsce i na świecie zmusza nas jednak do zrewidowania planów na rok 2021.

Mając uzasadnione obawy, że organizacja targów podróżniczych w lutym 2021 roku może być trudna, a nawet niemożliwa, na poziomie satysfakcjonującym zarówno wystawców, jak i zwiedzających, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów TOUR SALON na dni 24-26 września 2021 roku. Jesteśmy przekonani, że to pozwoli na organizację naszego wydarzenia na najwyższym poziomie, a fanom podróży na komfortowe uczestnictwo.

Choć przyjdzie nam spotkać się dopiero w drugiej połowie roku zapewniamy, że zespół targów TOUR SALON cały czas pozostaje do dyspozycji przedstawicieli regionów, obiektów turystycznych i podmiotów świadczących usługi w turystyce, zainteresowanych współpracą.

Do tej pory udało się nam z naszymi partnerami zaplanować wiele ciekawych inicjatyw, które niewątpliwie będziemy realizować we wrześniu. Jednocześnie, dodatkowe miesiące wykorzystamy, by przygotować jeszcze ciekawszy program wydarzeń towarzyszących ekspozycji obejmujący spotkania z podróżnikami, prelekcje, konkursy tak, aby pobyt na TOUR SALON, zgodnie z naszym hasłem przewodnim, pozwolił odkryć smak przygody.

Przypominamy także, że cały czas trwa nasza akcja #PolskaDoPoznania, w której promujemy ciekawe, nie zawsze oczywiste, zakątki w naszym kraju. Regularnie publikowane posty prezentujące miejsca warte odwiedzenia cieszą się ogromną popularnością wśród fanów TOUR SALON. Akcję #PolskaDoPoznania kontynuujemy, bo chcemy wraz z naszymi wystawcami i partnerami pokazać, jak wiele jest do zobaczenia w naszym kraju i że nawet jednodniowy wypad może być wielką przygodą.

Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas których swoją ofertę pokażą najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Caravaning w dobie pandemii zyskuje wielu zwolenników jako bezpieczny sposób podróżowania. Wspólne połączenie sił sprawi, że weekend 24-26 września 2021 będzie kompleksową prezentacją odpowiadającą na podróżnicze trendy.

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Do zobaczenia we wrześniu!

Zespół targów TOUR SALON