>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Podziel się

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń jest to idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży.

Bilety Co, gdzie, kiedy STRONA FESTIWALU

11. FESTIWAL PODRÓŻNICZY ŚLADAMI MARZEŃ

27 - 29 października 2023 Poznań Congress Center 

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń od wielu lat towarzyszy targom TOUR SALON, a jego harmonogram to jedna z najbardziej intensywnych podroży po różnych zakątkach świata w towarzystwie miłośników podróży. Podczas trzech dni festiwalu odwiedzimy wszystkie kontynenty, podążając śladami opowieści pasjonatów. Festiwal odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w nowoczesnej przestrzeń Poznań Congress Center.

11. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to podróż dookoła Świata w jednym miejscu – podczas festiwalu i targów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu odwiedzimy wszystkie kontynenty, podążając śladami opowieści pasjonatów. Przez całe trzy dni (od 27 do 29 października 2023 roku) ponad 20 podróżników będzie się dzielić swoimi opowieściami o przygodach w dalekich i bliskich krainach. Festiwal odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie na żądnych podróżniczych wrażeń uczestników będzie czekało ponad 400 miejsc siedzących.

W programie festiwalu:

  • prelekcje podróżnicze odbywające się w ramach Konkursu o Złoty Ślad
  • prelekcje partnerów festiwalu
  • strefa wystawców
  • spotkania z autorami książek (prelegenci i goście specjalni)
  • strefa animacji dla dzieci (sobota i niedziela)
  • Book Crossing – masz książki podróżnicze, mapy, reportaże, z których nie będziesz już korzystać? Przynieś na stoisko obok recepcji lub wymień na inne książki podróżnicze
  • sklep festiwalowy wraz z gadżetami Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń
  • mnóstwo inspiracji, podróżniczej energii i fantastycznych ludzi
  • Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup

FESTIWAL ODBYWA SIĘ W FORMIE KONKURSU I JEST PODZIELONY NA DWIE KATEGORIE:
POLSKA I ŚWIAT

Chcesz wziąć udział w festiwalu? Chcesz pokazać swoje produkty? Masz pomysł na warsztaty czy inną ciekawą warsztatową formułę? Napisz na adres: festiwal@sladamimarzen.pl

ZOBACZ WIDEORELACJĘ Z 10 EDYCJI FESTIWALU

Więcej na: sladamimarzen.pl.