❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Rodzinny Festiwal Podróżniczy TUP TUP

Podziel się

To już druga odsłona Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego Tup Tup. Podróżowanie z maluchem to z jednej strony wyzwanie, a z drugie wspaniała przygoda i najlepsza forma nawiązania relacji z dzieckiem. Przyjdź na festiwal i posłuchaj tych, którzy mają sprawdzone sposoby na rodzinne wyjazdy

Bilety Co, gdzie, kiedy STRONA FESTIWALU

 

TRZY INSPIRUJĄCE BLOKI TEMATYCZNE
Festiwal jest podzielony na 3 bloki tematyczne. Pierwsza z nich to strefa inspiracji, gdzie usłyszycie opowieści i historie podróżujących rodzin. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, ale warto też inspirować się ciekawymi ludźmi, którzy na swoim koncie mają wiele podróży w rodzinnym gronie.

W Strefie pomysłów poruszymy tematy bezpieczeństwa, zdrowia i nudy w podróży. Strefa praktyczna będzie kopalnią wiedzy o sprzęcie, który warto zabrać w podróż, szczególnie gdy w planach macie aktywności sportowe.

DOWIEDZ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ
Warsztaty to także ciekawa forma na spędzanie czasu i doskonałe miejsce na zdobycie dodatkowej wiedzy. W tym roku przy Festiwalu planowany jest cykl warsztatów skierowanych zarówno do rodziców, dzieci i całych rodzin.

COŚ DLA MOLI KSIĄŻKOWYCH
Przedłużeniem Festiwalu Tup Tup będą spotkania dla wielbiciele familijno-podróżniczej literatury. Planowany jest cykl spotkań z autorami książek podróżniczych.

 

WEEKEND W STOLICY WIELKOPOLSKI

  • prelekcje podróżnicze dla rodzin z dziećmi
  • prelekcje podróżnicze w ramach Festiwalu Śladami Marzeń
  • warsztaty
  • strefa animacji dla dzieci
  • restauracja w której każdy znajdzie coś dla siebie
  • dogodny dojazd różnymi środkami transportu (pociąg, tramwaj, samochód)

Czas na rodzinną przygodę! Do zobaczenia na Festiwalu :-)