❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Targi Yacht Salon

Podziel się

Już tej jesieni na Międzynarodowych Targach Poznańskich zadebiutuje wydarzenie Yacht Salon - Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych.

YACHT SALON

21-23 PAŹDZIERNIKA 2022

DATA I GODZINY OTWARCIA:

Piątek, 21 października - 10:00-18:00

Sobota, 22 października - 10:00-17:00

Niedziela, 23 października - 10:00-16:00

Wejście na targi: Hol Wschodni MTP ul. Głogowska 

Yacht Salon to wyjątkowe przedsięwzięcie adresowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą - zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie. Dzięki temu wydarzeniu tematyka żeglarska powraca do Poznania!

Podczas 3 dni pasjonaci wodnych przygód zapoznają się z ofertą producentów dystrybutorów łodzi i jachtów oraz sportów wodnych, a także zaspokoją głód fachowej wiedzy. Chcemy stworzyć miejsce, w którym ludzie związani z wodą, znajdą swoje miejsce gdzie będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem i przygodami.

Oprócz wspomnianych wystawców uczestnicy targów będą mogli spotkać się z podróżnikami a także wziąć udział w prelekcjach, szkoleniach i wykładach na temat turystyki wodnej i morskiej. Podczas 3-dniowego eventu każdy zwiedzający będzie miał również okazję poznać szczegóły akcji "Zostań wodniakiem".