❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Targi Yacht Salon

Podziel się

Jachty, łodzie i sporty wodne po raz kolejny zagoszczą w Poznaniu na targach Yacht Salon, które odbędą się w dniach 26-29 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Miłośnicy wodnych przygód ponownie będą mogli spotkać się na evencie specjalnie dedykowanym dla ich społeczności.

Druga odsłona Yacht Salon

Podczas czterodniowego wydarzenia zwiedzający będą mieli możliwość podziwiania jachtów żaglowych i motorowych od czołowych marek i dystrybutorów. Nie zabraknie zarówno popularnych jednostek i jak i nowości oraz premier. Wielu z dystrybutorów oferuje możliwość czarterów swoich jednostek, dlatego warto przyjść na Yacht Salon, porozmawiać z wystawcami i zaplanować wymarzony urlop czy wakacje.

Nowością tegorocznych targów jachtów, łodzi i sportów wodnych będzie podział całej ekspozycji na poszczególne sektory tematyczne. Różnorodność tej tematyki sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Pośród bogatej oferty jaką dają targi Yacht Salon, będzie można znaleźć firmy z takich sektorów:

  • łodzie motorowe i żaglowe,
  • strefa sportów wodnych,
  • turystyka wodna,
  • lifestyle,
  • strefa nurkowa

Targi Yacht Salon to również okazja do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Podczas wydarzenia będzie można zaczerpnąć fachowej wiedzy żeglarskiej dzięki czemu jest to miejsce gdzie nowoczesne technologie spotykają się z pasją kultywowaną od pokoleń.

Dodatkowy dzień dla biznesu

Tegoroczna edycja targów potrwa o jeden dzień dłużej niż rok temu. Będzie to tzw. Business Day. Pierwszy dzień będzie doskonałą okazją dla firm z branży zaproszonych przez wystawców oraz mediów, ale to również możliwość dla pozostałych zwiedzających by w dużym komforcie i przy niższej frekwencji odwiedzić całą ekspozycję targową.

Wstęp na targi w cenie biletu! Serdecznie zapraszamy!