>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Logos Travel Marek Śliwka

Podziel się

Biuro podróży Logos Travel Marka Śliwki powstało w 1995 roku i od tego też czasu wysyła grupy we wszystkie, nawet najbardziej odległe, zakątki świata. Od początku działalności zdobywa wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień, m.in. Certyfikatów Jakościowych, Certyfikatów Wiarygodności Biznesowej, Certyfikatów Gepard Biznesu oraz Certyfikatów Solidna Firma i Gazela Biznesu.

Logos Travel Marek Śliwka jest także laureatem wielu konkursów konsumenckich, m.in. Certyfikat Najlepsze w Polsce, Złota Malwa czy też Touroperator Roku w kategorii -Podróże Egzotyczne Branża turystyczna uhonorowała Logos Travel prestiżową nagrodą Globus 2000.

Największym osiągnięciem jest zdobycie pozycji lidera dalekich, ciekawych, egzotycznych i niestandardowych wyjazdów. Branża turystyczna to według nas specyficzny rynek, na którym dominuje człowiek, a nie produkt i gdzie relacje międzyludzkie dotyczące komunikowania się klienta z biurem podróży są szczególnie ważne. Życzliwe podejście do tych kwestii, a także empatia i zabieganie o wytworzenie przekonania, że trafia się w dobre ręce i oferowana jakość obsługi już na trasie - sprawia, iż wszystkie wyprawy, nawet te najbardziej osobliwe - znajdują swoich amatorów. Grupy są przeważnie bardzo kameralne, co niewątpliwie ma wpływ na cenę ale też na jakość obsługi. Piloci biura to pasjonaci z długoletnim stażem , znający się na swoim fachu i kochający ten rodzaj pracy.

W chwili obecnej Logos Travel zatrudnia kilkadziesiąt osób i ma rozbudowaną sieć biur agencyjnych sprzedających ofertę w całej Polsce. Organizujemy m.in. wycieczki dookoła świata oraz turystyczne wyprawy do Afryki Wschodniej. Siatka przedstawicieli współpracujących z Logos Travel znajduje się także w najbardziej newralgicznych punktach Globu, co sprawia, że jest to już firma o zasięgu globalnym. W rankingach i ratingach przygotowywanych przez portal Rzeczpospolitej regularnie plasuje się w czołówce polskich touroperatorów i w pierwszej czwórce najbezpieczniejszych biur turystycznych na rynku polskim, niezmiennie od lat z ratingiem AA+, czyli inaczej mówiąc, posiada bardzo wysoka wiarygodność, na pograniczu ekstremalnej.

Firma angażuje się także w projekty społeczne, bierze udział w sponsorowaniu masowych imprez biegowych, świadczy pomoc dla jednej ze szkół misyjnych w Kamerunie, uczestniczy czynnie w projekcie Nauka Dla Biznesu.

Od 4 lat oferowane są programy wyjazdów dla biegaczy - Maratony na 7 Kontynentów w ramach projektu Biegaj i Zwiedzaj. W katalogu biegowym znaleźć można prawie 30 propozycji programów wyjazdu na Maratony połączone ze zwiedzaniem regionu. W ramach tego projektu uczestnicy mogą zdobyć także Koronę Maratonów Ziemi.