>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

PRESTIGE TOURS & INCENTIVE - wyjazdy typu incentive oraz dla klientów indywidualnych

01.02.2020 22:45:45

Podziel się

PRESTIGE TOURS & INCENTIVE jest firmą z tradycjami i doświadczeniem mającą swoje początki już w 1992.

 

Jako Prestige Tours działa nieprzerwanie od 14 lat i od tego czasu zdobywa uznanie i pozycję. Firma znana jest z dbałości o przygotowywane wyjazdy. Nie eksperymentuje - pracownicy Prestige Tours sami odwiedzają tysiące miejsc w stu kilkudziesięciu krajach również po to, by orientować się, że wyjazdy w niektóre miejsca to strata Państwa czasu i pieniędzy. Znają doskonale świat, dlatego mają przewagę nad innymi, „zwykłymi” biurami. Misją firmy jest budowanie kręgu zadowolonych Klientów poprzez realizację oferty na możliwie najwyższym poziomie

Prestige Tours w ciągu 14 lat działalności na rynku polskim została kilkakrotnie nagrodzona. W ostatnich latach odebrała m.in.:
2018 – Nagroda ODYS 2018 za najlepszą jakość usług turystycznych w woj. małopolskim
2017 – nagroda Małopolski Dąb
2016 - wyróżnienie w kategorii najlepszy katalog Premium Najciekawsze Miejsca Świata
2015 - I miejsce w konkursie na organizatora wycieczek egzotycznych oraz Tytuł Touroperatora Roku

Domeną Prestige Tours są wyjazdy egzotyczne o wysokim standardzie, ciekawych i niebanalnych programach realizowanych w kameralnych grupach podróżników z polskim pilotem. Firma realizuje także wyjazdy szyte na miarę, gdzie Klient sam decyduje na jak długo, gdzie oraz kiedy i w jakim standardzie chce wypocząć. Specjalnością firmy w tym temacie są niszowe marki, butikowe hotele oraz wyjątkowe restauracje. Prestige Tours podejmuje się też poważnych i skomplikowanych wyjazdów dla firm. Może pochwalić się dziesiątkami doskonałych realizacji imprez typu incentive dla banków, korporacji, firm farmaceutycznych, telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów.