>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Soliści, czyli podróże poza utartym szlakiem

Podziel się

Soliści już od 5 lat spełniają marzenia o egzotycznych podróżach, realizując aktywne wyprawy w małych grupach po całym świecie. Jesteśmy stowarzyszeniem ludzi pełnych pasji do podróżowania, alternatywą dla biur podróży. Pasją tą chcemy zarażać innych, by wspólnie z nami odkrywali kolejne zakątki naszej planety.

W 2019 roku zorganizowali ponad 180 wyjazdów w najbardziej egzotyczne miejsca świata! Ich wyprawy to intensywne i bogate w doznania programy, tworzone przez doświadczonych podróżników – pasjonatów. Nie zabraknie na nich trekkingów na najbardziej malownicze szczyty, odwiedzin w najciekawszych dalekich miastach oraz eksplorowania najpiękniejszych pustyń, plaż i lasów.

Za sobą mają już m.in. zdobycie Kilimandżaro, czy lot paralotnią u podnóża Annapurny. Przemierzyli Azję koleją transsyberyjską, poznali obyczaje plemienia Himba w Namibii i zatańczyli sambę podczas karnawału w Rio. Spali w najdziwniejszych japońskich hostelach, malezyjskich jaskiniach i na ambonie po środku tropikalnego lasu. Nie straszne są im wietnamskie przysmaki w postaci smażonych larw i najniebezpieczniejsze górskie szlaki jak Hua Shan w Chinach.

Na Targi Salon Tour oprócz barwnego stoiska przywiozą także niezawodnych prelegentów. Spotkanie z Marcinem Glądałą oraz Pawłem Wachem z pewnością na długo zapadnie wszystkim w pamięci. Prelegenci w ubiegłym roku przeprowadzili ponad 20 wystąpień na przeróżnych scenach podróżniczych w naszym kraju, a przede wszystkim uwielbiają to co robią! Tym razem zabiorą uczestników targów w podróż po magicznej krainie lodu, czyli Islandii oraz zdradzą sekret jak w ciągu 3 tygodni doświadczyć najważniejszych punktów na mapie Stanów Zjednoczonych.

W programie TOUR SALON prelekcje:

USA bez wiz - najlepsze trasy po Stanach na pierwszy raz - Marcin Glądała

Islandia: oblicze wolności każdego podróżnika - Paweł Wach

 

 

www.solisci.pl

Facebook

Instagram