❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

TOUR SALON Blog Meeting

03.12.2019 21:34:08

Podziel się

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji TOUR SALON Blog Meeting. To projekt, który łączy biznesowe potrzeby przedstawicieli polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej oraz wystawców i profesjonalnych zwiedzających targów TOUR SALON.

 

 

Jesteś miłośnikiem podróży? Relacjonujesz je? Opisujesz miejsca, które warto odwiedzić? Dzielisz się swoim doświadczeniem z innymi? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to nie może Ciebie zabraknąć TOUR SALON Blog Meeting. To wydarzenie przygotowane właśnie z myślą o blogerach podróżniczych, podczas którego będziesz mógł spotkać się z osobami odpowiedzialnymi za promocję produktów turystycznych w Polsce i zagranicą oraz nawiązać z nimi współpracę!

Tour Salon Blog Meeting to dedykowane spotkania blogerów z wystawcami targów: przedstawicielami regionów, organizacji turystycznych, atrakcji turystycznych, obiektów noclegowych,  w specjalnie zorganizowane przestrzeni. To czas kiedy możesz zaprezentować siebie i swoją ofertę wśród wystawców i nawiązać współpracę.

Obecność na targach TOUR SALON to także możliwość zwiększenia Twojej popularności wśród fanów. Jeśli chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem z podróży na naszej scenie lub omówić w gronie przedstawicieli branży turystycznej temat istotny dla promocji Polski i jej walorów turystycznych, zapraszamy do współpracy. Oprócz miejsca i czasu wystąpienia, zapewniamy umieszczenie tematu w oficjalnym programie wydarzeń targów, promocję na naszej stronie www, newsletterach oraz na Facebooku.

TOUR SALON Blog Meeting | 15 lutego 2020

 

Formularz rejestracyjny

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Weronika Wyrwicka-Cytawa