Organizator:

Targi Caravans Salon

Jesiennej edycji TOUR SALON towarzyszyć będą targi Caravans Salon - jedna z kluczowych i największych imprez targowych dla branży caravaningu w naszej części Europy.

 

Poprzednie III edycje przyciągnęły tysiące fanów caravaningu, kamperów, przyczep i turystyki na czterech kółkach. Wrześniowa IV edycja targów, zapowiada się rekordowo. Na targach stawią się czołowi producenci, dealerzy i dystrybutorzy kamperów i przyczep, zobaczymy cały przekrój oferty i dziesiątki oficjalnych polskich premier modeli na 2022 oraz zyskamy możliwość okazyjnego nabycia lub rezerwacji wymarzonego kampera.

Targi Caravans Salon to również spotkania z podróżnikami i blogerami związanymi z caravaningiem i van-life a także strefy specjalne: Strefa Retro, gdzie prezentowane są zabytkowe i wyjątkowe kampery oraz Strefa Hand Made, w której można zobaczyć kampery i vany wykonane od podstaw lub przerobione przez swoich właścicieli.

Ważną częścią imprezy jest też Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, podczas którego ponad 150 ekip zamienia Międzynarodowe Targi Poznańskie w swój dom na kilka dni. Plac Marka oraz inne parkingi wewnętrzne MTP zapełniają się kamperami i przyczepami, nowymi, starymi, własnoręcznie wyremontowanymi i wyjątkowymi. Społeczność Zlotu, to wyjątkowi pasjonaci, z którymi warto zamienić kilka słów i czerpać z ich doświadczenia kempingowego.

Więcej informacji: www.caravanssalon.pl

Bilety na CARAVANS SALON dostępne na tobilet.pl. Bilet na Festiwal upoważnia do odwiedzenia ekspozycji targów TOUR SALON oraz do udziału w Festiwalu Śladami Marzeń.