>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

O targach

Podziel się

Najbliższa edycja targów TOUR SALON odbędzie się w dniach 4-6 października 2024. Co roku w wydarzeniu uczestniczą tysiące pasjonatów podróży, którzy szukają pomysłów na krótkie weekendowe wypady oraz dłuższe wyjazdy wakacyjne.

Oferta uczestnictwa Multimedia

Targi TOUR SALON

Projekt targów TOUR SALON ma na celu stworzenie przestrzeni, gdzie goście targowi będą mogli przeżyć wyjątkową przygodę, a przede wszystkim znaleźć nowe kierunki podróży zarówno wakacyjnych jak i weekendowych. Podczas trzech dni targowych będzie można posłuchać relacji znanych i podziwianych podróżników, porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach i pasji do zwiedzania Polski i świata, wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim poczuć klimat zarówno egzotycznych jak i  lokalnych wojaży. Ekspozycja i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. 

W gronie wystawców targów od lat są: miasta, gminy, powiaty, organizacje promocji turystyki, regiony turystyczne, dostawcy usług transportowych i innych usług w turystyce. Na scenie targowej pojawią się znakomici globtroterzy. Program targowy przewiduje bogatą ekspozycję oraz strefy pokazowe i warsztatowe.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

  • CARAVANS SALON- największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie związane z turystyką caravaningową w naszym kraju, podczas którego swoją ofertę zaprezentują na najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.
  • YACHT SALON - targi łodzi, jachtów i sportów wodnych, kierowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą. Zarówno tych z wieloletnim stażem, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglowaniem i odkrywaniem swojej wodnej pasji.
  • FESTIWAL PODRÓŻNICZY ŚLADAMI MARZEŃ - podczas targów odbywa się również cieszący się ogromną popularnością Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń". To autorski projekt Jaśminy i Tomasza Labus. Wydarzenie trwa przez 3 dni targowe, podczas których można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach. W takcie festiwalu ma miejsce konkurs o "Złoty Ślad", który realizowany jest w kategoriach Polska i świat.
  • RODZINNY FESTIWAL PODRÓŻNICZY TUP TUP - miejsce pełne inspiracji i pomysłów do rodzinnego podróżowania Dostarczając solidną dawkę wiedzy, chcą pokonać obawy i wątpliwości związane z podróżami z maluszkami. Znajdziecie tu miejsca do których warto udać się całą rodziną i cenne wskazówki jak zaplanować podróż z dzieckiem aby nie zwariować. Nie zabraknie też porad dotyczących sprzętu na wyjazd w góry czy na rowery.

BOGATY PROGRAM

  • prelekcje podróżników
  • strefa rowerowa BIKE PARK
  • strefa bliżej natury
  • strefa szlaków kulinarnych i enoturystyki
  • stacja historia, nauka i kultura

Zobacz co się działo na targach podczas ostatniej edycji Tour Salon