Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Projekt od 30 lat wspiera i integruje branżę turystyczną, dostarcza inspiracji, kreuje nowe możliwości promocji oferty turystycznej, rozwija pasje i pokazuje turystyczny potencjał naszego kraju.

Targi TOUR SALON to przede wszystkim miejsce promocji regionów, miast, gmin i powiatów, a także obiektów noclegowych, muzeów, parków rozrywki i innych podmiotów, które w swojej ofercie posiadają produkty i usługi turystyczne. Wydarzenie, dzięki kompleksowej promocji i wieloletniej współpracy z branżą, pozwala wystawcom dotrzeć z ofertą nie tylko do pasjonatów podróży, ale także do touroperatorów i przedstawicieli biur podróży szukających ciekawych destynacji dla swoich klientów.

Program wydarzeń, czyli nasze mocne strony

Festiwal Podróżników TOUR SALON Wydarzenie przygotowywane z myślą o wszystkich, którzy chcą zdobyć cenną wiedzę jak przygotować się do podróży i jak jej doświadczyć, by pozostawiła po sobie wiedzę o ludziach i miejscach oraz niezapomniane wrażenia. Od 2017 roku, w ramach Festiwalu, na scenie pojawili się m.in. Jarosław Kuźniar, Katarzyna Pakosińska, Miłka Raulin, Tomasz Zubilewicz, Jacek Hugo-Bader, Adam Wajrak oraz Mateusz Waligóra.

W 2020 roku gośćmi targów TOUR SALON byli m.in. Dorota Chojnowska podróżująca przez świat na bambusowym rowerze, autorka bloga Ale Piękny Świat - miej odwagę marzyć, Kasia i Łukasz - miłośników podróży, autorzy bloga z Gdzie słońce dla nas wschodzi, Magdalena Gorlas, która wraz z Karoliną Jonderko, jako pierwsza drużyna kobieca w historii, wzięły udział w rajdzie Mongol Rally, Piotr i Kasia z serwisu CampRest.

Podczas targów TOUR SALON odbywa się także Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń. To autorski projekt Jaśminy i Tomasza Labus. Wydarzenie trwa przez 3 dni targowe, podczas których można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach.

Najlepsza lekcja ever! Projekt multidyscyplinarny, który został zainicjowany w 2018 roku i który ma pokazać młodym ludziom jak piękny i ciekawy jest otaczający nas świat oraz zachęcić do jego odkrywania. Zajęcia, które targi TOUR SALON przygotowują ze swoimi partnerami mają nietypowe tematy i formę, dzięki czemu nie mowy o nudzie.

TOUR SALON Blog Meeting Wydarzenie powstałe w oparciu o trendy i potrzeby marketingowe w sektorze turystycznym. Pozwala na pozyskanie ambasadora miejsca i budowanie przy jego wsparciu, często w nieszablonowy sposób, świadomości marki regionu, parku rozrywki czy innego obiektu turystycznego.

Spotkania branżowe

Podczas targów TOUR SALON odbywają się także szkolenia, warsztaty i panele dyskusyjne poświęcone branży turystycznej – dedykowanym jej rozwiązaniom legislacyjnym czy marketingowym.

Wydarzenie jest także okazją do oficjalnych spotkań przedstawicieli branży oraz wręczenia nagród w konkursach podsumowujących osiągnięcia poprzedniego roku.

Gwarancja jakości

Targi TOUR SALON są akredytowane przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI, a to najlepsza rekomendacja mówiąca o tym, że jest ono przygotowywane według światowych standardów, z ogromną dbałością o jakość usług i tym samym zapewnia wystawcom i odwiedzającym gwarancję solidnej inwestycji biznesowej.

Targi TOUR SALON co roku odbywają się także przy współpracy i zaangażowaniu organizacji i instytucji działających na rzecz rozwoju polskiego sektora turystycznego oraz promujących Polskę i jej walory turystyczne.

Zapraszamy do udziału w targach!