Organizator:

O targach

Podziel się

Najbliższa edycja targów TOUR SALON odbędzie się w dniach 21–23 października 2022. Podobnie ostatnio, razem z targami kamperów CARAVANS SALON POLAND.

Ekspozycja i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. 

W gronie wystawców targów od lat są: miasta, gminy, powiaty, organizacje promocji turystyki, regiony turystyczne, dostawcy usług transportowych i innych usług w turystyce. Na scenie targowej pojawią się znakomici globtroterzy.

 

 

 

Atutem jesiennej edycji TOUR SALON 2022 będą, odbywające się równolegle, targi turystyki caravaningowej Caravans Salon.

To jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Swoją ofertę prezentują na nich najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych. 

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. W czasie Tour Salon 2022 odbędzie się jego jubileuszowa, 10. edycja.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń Caravans Salon 2022