Organizator:

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

12:00 - 17:30
Pawilon 11
Organizator: MTP Grupa
Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to podróż dookoła Świata w jednym miejscu. W konkursie o „Złoty Ślad” zmierzy się aż 16 finalistów, którzy zabiorą widzów ma piękną wyprawę dookoła świata. W planie podróży są tak odległe miejsce jak Laos, Birma, Wenezuela, Namibia, Stany Zjednoczone, Kanada i Archipelag Raja Ampa.

Panel: Turystyka indywidualna i rodzinna w czasach ograniczeń pandemicznych

13:00 - 14:30
Pawilon 10
Organizator: MTP Grupa
Podczas spotkania zaprezentowana zostanie idea turystyki kulinarnej oraz przykłady działających na świecie i w Polsce szlaków kulinarnych. Uczestnicy będą mogli bliżej zapoznać się z takimi szlakami jak: „Smaki Dolnego Śląska”,  „Mazury Zachodnie od Kuchni” i  „Smaki Powiatu Poznańskiego”. Przedstawione zostaną także produkty lokalne w kontekście tradycji, zdrowia, misji, edukacji i ważnej roli rodziny w kształtowaniu świadomości konsumenckiej.
Zobacz więcej

Bułgaria: całoroczny kierunek turystyczny - prezentacja

14:30 - 16:00
Pawilon 10
Organizator: MTP Grupa
W ramach prezentacji Bułgarii na targach planowane jest wystąpienie J.E. pani Margarity Ganevej, Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Republiki Bułgarii w Polsce, prezentacja Narodowego Przedstawicielstwa Turystycznego o charakterze reklamowo-informacyjnym, przedstawiająca możliwości turystyczne Bułgarii i promująca kraj jako atrakcyjny i bezpieczny kierunek turystyczny.Po sesji z wystąpieniami przewidziany jest czas na dyskusje i zadawanie pytań.
Zobacz więcej

Kempingowanie zimą. ABC Wyjazdów zimowych

16:00 - 17:00
Pawilon 6 | scena
Organizator: MTP Grupa
Kasia i Piotr z portalu CampRest, opowiedzą o tym jak przygotować się do zimowego wyjazdu na kemping. O czym pamiętać na co zwrócić uwagę przy wynajmie pojazdu, jak przygotować kampera, jak to jest z kwestią używania gazu w innych krajach, jak są przygotowane zimowe campingi oraz inne porady i praktyczne informacje. Przedstawią też kilka przykładów i propozycji fajnych kempingów i miejsc na zimowy wyjazd kamperem.