❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Podróże ze smakiem Adama Borowicza

Podziel się

Jak rozsmakować się podczas podróży? Zapraszamy na spotkanie ze smakoszem i podróżnikiem, Adamem Borowiczem.

Adam Borowicz -  Ślązak z krwi kości. Uwielbia odkrywać ciekawe miejsca i nowe smaki. Rozgłos zdobył dzięki internetowej serii „Jestem Borowicz”. Zarabiał wtedy jeszcze na chleb jako budowlaniec, ale gotowanie od lat było jego wielką pasją. Kulinarnego bakcyla złapał w dzieciństwie, a pierwszą nauczycielką tej trudnej sztuki była babcia. 

Medialny potencjał Adama szybko dostrzeżono w Telewizji Polskiej. Wielokrotnie gościł w popularnym paśmie „Pytanie na śniadanie”. Natomiast od trzech sezonów prowadzi niezwykle popularny program „To je Borowicz. Podróże ze smakiem”, w którym zabiera widzów w różne zakątki świata. Program emitowany jest w TVP2, na regionalnych antenach TVP3 oraz na kanałach TVP HD, TVP Rozrywka i TVP ABC.

Adam Borowicz jest dwukrotnym laureatem „Osobowości Roku”, przyznawanej przez czytelników „Dziennika Zachodniego” - największej i najpopularniejszej gazety na Śląsku. Został doceniony w kategorii „Kultura” za promowanie śląskiej gwary.

Adam prowadzi także kilka pobocznych ale równie popularnych projektów - internetowy cykl szybkich gotowań „Borowicz inaczej”, stronę z przepisami borowiczinaczej.pl, własne bistro KOSZTPRÓBA w największym wiślańskim ośrodku narciarskim SN Soszów oraz pokazy kulinarne i wykłady w całej Polsce.

Podczas targów TOUR SALON Adam podzieli się swoimi, przede wszystkim kulinarnymi, wrażeniami z podróży do takich miejsc jak Szkocja, Gruzja czy Wyspy Kanaryjskie. Opowie w czym warto się rozsmakować, a także o najdziwniejszych potrawach jakich przyszło mu skosztować. To będzie niezwykła podróż ze smakiem!