>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

POLSKA.DLA.DZIECI.PL - Strrrasznie fajne miejsce dla rodzin z dziećmi

Podziel się

Polska dla dzieci! to nowa aplikację mobilna dostępna na telefony z systemem iOS oraz Android. Dzięki aplikacji Polska dla dzieci! będziesz mieć zawsze pod ręką najlepsze miejsca dla rodzin z dziećmi w Polsce. Atrakcje, restauracje, noclegi, place zabaw, a także informacje o wydarzeniach dla najmłodszych.

Bilety Co, gdzie, kiedy Multimedia


POLSKADLADZIECI.PL to serwis, który jest tworzony wspólnie – przez rodziców dla rodziców! To nie jest miejsce gdzie przeczytacie subiektywne opinie Kamili i Pawła z Ready for Boarding. To miejsce, gdzie zobaczycie miejsca dodane przez innych użytkowników, ze zdjęciami dodanymi przez nich, wzbogacone o opinie osób, które te miejsca odwiedziły.

W serwisie Polska dla dzieci możecie szukać atrakcji, noclegów, restauracji oraz wydarzeń, które są przyjazne rodzinom z dziećmi, mają odpowiednią infrastrukturę, wyposażenie, dodatki, ciekawą tematykę, wszystko to, co sprawi, że będzie to udany, rodzinny czas. Niektórym dzieciom niewiele potrzeba do szczęścia, ale wiemy też, że wiele rodzin szuka noclegów, restauracji czy atrakcji, które zaspokoją indywidualne potrzeby (np. łóżeczko, krzesełko do karmienia, menu dla dzieci, warsztaty itp). Dlatego też Polska dla dzieci ma wiele filtrów, które pozwolą Wam wyszukać miejsca odpowiednie dla Was!

SZUKAJ: Szukaj atrakcji, placów zabaw, miejsc do jedzenia i do spania, a także ciekawych wydarzeń.

OCENIAJ: Możesz dodawać swoją opinię i ocenę o miejscach dodanych na naszej mapie. Daj znać innym rodzicom czy i co Ci się spodobało!

DODAWAJ: Nie widzisz znanego Ci miejsca! Pomóż nam rozwijać mapę i dodaj znane Ci miejsca na naszą mapę zupełnie za darmo!

Aplikacja jest dostępna na platformach Google Play i App Store oraz w internecie pod adresem https://polskadladzieci.pl/

Zapraszamy do spotkania z twórcami serwisu podczas targów Tour Salon 27-29 października 2023