>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON – oferta dla uczniów szkół branżowych!

Podziel się

Jeżeli jesteś uczniem szkoły branżowej, szczególnie w kierunku turystyki, gastronomii, hotelarstwa czy event managementu, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Oto kilka powodów, dla których warto wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu:

  • TOUR SALON to doskonała okazja, aby poznać branżę. Podczas targów dowiedziesz się, jakie są obecnie najbardziej popularne kierunki podróży, jakie nowości oferują biura podróży, oraz jakie innowacje wprowadzają hotele i restauracje. Poznanie tych trendów pozwoli Ci lepiej zrozumieć rynek, na którym wkrótce będziesz pracować.
  • Na targach będziesz miał okazję spotkać się z ekspertami z branży turystycznej. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów zawodowych, które mogą okazać się niezwykle cenne w przyszłości. Rozmowy z doświadczonymi profesjonalistami mogą dostarczyć Ci inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących Twojej kariery.
  • TOUR SALON to nie tylko stoiska wystawiennicze, ale także bogaty program warsztatów i prezentacji. Możesz wziąć udział w wykładach prowadzonych przez ekspertów, które poszerzą Twoją wiedzę na temat różnych aspektów turystyki. To świetna okazja do zdobycia nowych umiejętności i pogłębienia wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  • Udział w targach może być niezwykle inspirujący. Zobaczysz, jakie pomysły na rozwój turystyki mają inni, co może pobudzić Twoją kreatywność i zachęcić do opracowania własnych projektów. Może to być pierwszy krok do stworzenia własnej firmy turystycznej lub innego innowacyjnego przedsięwzięcia.
  • Zdobyte podczas nauki w szkole branżowej umiejętności możesz przetestować w praktyce podczas rozmów z wystawcami. Możesz na przykład sprawdzić swoją wiedzę na temat organizacji podróży, przedstawiając własne pomysły i zyskując cenne uwagi od praktyków.
  • Targi to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń z innymi uczniami i młodymi ludźmi z całego kraju, którzy również są zainteresowani branżą turystyczną. Możesz nawiązać nowe znajomości, które mogą przerodzić się w przyszłe współprace zawodowe.

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON to wyjątkowe wydarzenie, które może dostarczyć Ci nie tylko wiedzy i inspiracji, ale także praktycznych umiejętności i cennych kontaktów. Jeżeli jesteś uczniem szkoły branżowej związanej z turystyką, nie przegap tej okazji do rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń!

Szczegóły oferty dla szkół >> KLIKNIJ<<